Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego - wyniki

XML

Treść

W dniu 5 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Wielkiej odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany wspólnie z GLKS „Burza”. O puchar Dyrektora GOK i puchar Prezesa GLKS „Burza” rywalizowało 24 zawodników, 13 w kategorii do 15 lat i 11 w kategorii powyżej 15 lat. W grupie starszej niespodzianką okazał się udział seniorów naszej gminy Pana Przemysława Godlewskiego i Jerzego Rasia. Zacięta walka pomiędzy uczestnikami doprowadziła do emocjonującego finału, w którym Pan Przemysław Godlewski (64 l.) pokonał Kamila Stacha (17 l.) i tym samym zajął pierwsze miejsce. Na kolejnych miejscach uplasowali się Pan Jarosław Rzepa i Sławek Machowski. W kategorii do 15 lat niespodzianek nie było. W czasie eliminacji i finałów bezkonkurencyjną zawodniczka okazała się Marta Wendland, która razem z kuzynką były jedynymi przedstawicielkami płci pięknej. Marta pokonała wszystkich uczestników zajmując pierwsze miejsce. Drugie zajął Adrian Fila, trzecie Wojtek Plata. Gościem Mikołajkowego Turnieju był Pan Wojciech Oskwarek Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka, który kibicował wszystkim zawodnikom. Organizatorzy zapewnili wszystkim ciepłe napoje i słodki poczęstunek. Każdy, kto wziął udział we Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego otrzymał paletkę do gry w ping-ponga i czekoladowego Mikołaja. Zapraszamy na kolejny turniej wiosną na jej powitanie.