Fotorelacja z wieczoru autorskiego Romana Kłosowskiego

W sobotę 19 listopada o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Wielkiej, w ramach wieczoru autorskiego odbyło się spotkanie ze znanym artystą. Tym razem gościem nowowiejskiego ośrodka kultury był Pan Roman Kłosowski - znakomity aktor, który karierę na polskich scenach teatralnych i telewizyjnych rozpoczął 58 lat temu. Pan Roman przyjechał do Nowej Wsi Wielkiej z Warszawy w asyście swojej ukochanej żony Pani Krystyny, z którą węzłem małżeńskim jest związany również od 58 lat. Było więc co wspominać i opowiadać, nie tylko o życiu zawodowym, ale również prywatnym. W trakcie spotkania z Panem Romanem wyświetlono kilka najciekawszych fragmentów z filmów, w których zasłynął i zdobył wielką popularność. 

Poniżej kilka fotografii z wieczoru autorskiego przesympatycznego Pana Romana Kłosowskiego:

 

Pan Roman Kłosowski
Pan Roman Kłosowski

Zdjęcie
3.
3.

4. Do pamiątkowej fotografii z aktorem stanęła większość  uczestników spotkania
4. Do pamiątkowej fotografii z aktorem stanęła większość uczestników spotkania

5.
5.

6.
6.

7.
7.

8.
8.

9.
9.

10.
10.

11.
11.

12.
12.

13.
13.

14.
14.

Pan Roman z przyjemnością rozdawał autografy
Pan Roman z przyjemnością rozdawał autografy

16. Zdjęcie wykonane po zakończeniu wieczoru autorskiego, - w środku  Pani Krystyna Kłosowska - żona aktora - bardzo sympatyczna i przemiła kobieta !
16. Zdjęcie wykonane po zakończeniu wieczoru autorskiego, - w środku Pani Krystyna Kłosowska - żona aktora - bardzo sympatyczna i przemiła kobieta !

 Fotka wykonana na zapleczu kuchennym ośrodka na godzinę przed  spotkaniem z publicznością. Pan Roman na zapleczu czuł się jak u siebie w domu i jak widać, bardzo polubił Paulinę Hańczyk.
Fotka wykonana na zapleczu kuchennym ośrodka na godzinę przed spotkaniem z publicznością. Pan Roman na zapleczu czuł się jak u siebie w domu i jak widać, bardzo polubił Paulinę Hańczyk.


Dziękujemy Panu Romanowi Kłosowskiemu za wspaniale spędzony sobotni wieczór !!!

metryczka


Wytworzył: Włodzimierz Tomczak (20 listopada 2011)
Opublikował: Włodzimierz Tomczak (20 listopada 2011, 18:35:47)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1815