Informacja o turnieju w „Piłkarzyki”, który odbył się w niedzielę 25 kwietnia 2010 r.

W  niedzielę 25 kwietnia  w Gminnym Ośrodku Kultury  odbył się turniej  w „Piłkarzyki”,  podczas którego rywalizowały pary zawodników w wieku do 12 i powyżej 12 lat. Rozgrywki dla grupy młodszej rozpoczęły się punktualnie o godz. 15:00,  a dla starszych o godz. 17:00.  Łącznie do rywalizacji i walki o nagrody, którymi było 12 piłek do nogi zgłosiło się 13 par tj. 26 uczestników. Podczas rozgrywek panowała bardzo miła i sportowa atmosfera, a poszczególne mecze rozgrywane na mini boisku dostarczyły nam wiele emocji. Najbardziej emocjonujący mecz rozegrali Filip Kaniasty z Sebastianem Rafińskim przeciwko Michałowi Kowalskiemu i Patrykowi Zbanuszkowi w walce o  III miejsce w kategorii starszych, oraz finał w walce i I miejsce pomiędzy parą Mikołaj Szydłowski i Wojciech Ćwikliński kontra Kamil Stach i Tomasz Przybylski.  Wyniki niedzielnej rywalizacji są następujące:

•  - w kategorii wiekowej do lat 12,  I miejsce zdobyli Krystian Chochliński i Mikołaj Silecki, II miejsce zajęli Cezary Głon i Damian Oskwarek, a miejsce  III przypadło Szymonowi Kucia i Mateuszowi Tomaszewskiemu.
  •  - w kategorii  powyżej 12 lat,  I miejsce zdobyła para Kamil Stach i Tomasz Przybylski, II miejsce zajął Mikołaj Szydłowski z Wojtkiem Ćwiklińskim, a na III miejscu uplasowali się po niezwykle widowiskowej walce Filip Kaniasty i Sebastian Rafiński. Poniżej fotki z niedzielnej rywalizacji:

Najmłodszi uczestnicy turnieju prezentują nagrody, jakie mozna było zdobyć podczs niedzielnych zmagań piłkarskich!